iç banner

HAKKIMIZDA

Fuarcılık sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Mimarlar Ltd. Şti., bu hizmete 1999 yılı itibariyle başlamıştır. Hem yurt içinde hem de yurt dışında fuar alanları için hizmetleri bulunan firmamızın hizmet anlayışı kalite ve zamanında teslimdir. Bu işlem sırasında uygulamanın içinde yer alan ekibimizin her bir elemanı alanında uzman ve profesyoneldir. Bu açıdan, firmamızın son derece dikkatli ve hassas bir çalışma anlayışına sahip olduğunu da belirtmeliyiz. Fuarstand büromuz İstanbul Yenibosna’da yer almaktadır. Buradaki ofisiniz 2800 metrekaredir ve kadromuz 75 kişiden meydana gelmektedir. Yalnızca fuar alanlarında değil ofislerde yapmak istediğiniz tasarımlar ve mağaza dekorasyonları ile de profesyonel hizmet sunmaktadır. Müşteri odaklı olarak çalışmalarını yürüten firmamız, dinamik ve heyecanlı bir yapıdadır. Müşterilerin istekleri doğrultusunda siparişleri hazırlarken yorulmak nedir bilmeyen ve daima dinç olan ekibimiz ile yaratıcı olarak hazırlamaktadır. Hangi ortam için sipariş hazırlanıyor olursa olsun, önceliğimiz kaliteden kesinlikle ödün vermemektir. Bu anlayış ile son derece başarılı işler yapıyor ve müşterilerimizin takdirini kazanıyoruz.


Atmıştan fazla referansımız bulunduğunu da belirtmiş olalım. Bu referanslarımızın birçoğu ülke genelinde ve dünya çapında kendini kanıtlamış markalardır. Fuarstand olarak biz, dünya markaları ile çalışıyor ve daha profesyonel, daha yenilikçi, daha başarılı bir bakış açısı geliştiriyoruz. Kadromuzun elemanları da bu prensibi benimsemiş olarak, hataya tahammül etmeden ve daha iyisini ortaya koymak için çalışmaktadır. Siz de sipariş vermek isterseniz, iletişim bölümünde bulunan telefon numaraları ya da e posta adresleri aracılığıyla işteğinizi iletebilir, fiyat alabilir, arzu ettiğiniz ürünü tarif edebilirsiniz. Müşterilerimizin memnuniyeti, bizim memnuniyetimizdir.


Bİr Firma Neden Fuara KatIlmalI?

Çünkü fuarlar, bir firmanın tanıtım gezisidir bir nevi. Burada diğer firmalar ile tanışma fırsatı elde edebilir, çalışanların çalışma stratejileri hakkında bilgi edinebilir ve diğer firmaların ürünlerinin ne aşamada olduğunu görebilirsiniz. Üstelik en nitelikli müşteriler daima fuarlarda bulunur. Bunun nedeni bu kişilerin, bu alandaki yenilikleri takip etmek istemesidir. Fuarlara katılmak, firmanın satışlarını etkileyecektir. Bu sayede muhtemel müşterilerinizi tanıyabilir, bu doğrultuda bir yol çizebilirsiniz. Ayrıca daha önce bu alanda tecrübe kazanmamış fakat bu alana yönelik bir meraka sahip olan kişilere de son derece kolay ulaşabilirsiniz. Bu kişiler potansiyel müşterilerdir ve ilerleyen zamanlarda ürünlerinizin kalitesini unutamayarak iş teklifinde bulunabilir. Ayrıca fuarda sergilenen ürünleri o anda satın almak isteyen bireylerle de karşı karşıya gelebilirsiniz!


Pazarlama ve satış sektöründe yer alan Fuarstand gibi firmalar için rakiplerinin de neler yaptığı son derece önemlidir. Bu sayede firma onlara nazaran öne çıkmayı ve kendini geliştirmeyi başarabilir. Bunun için gerekli olan etkili bir fuar ekibi, dikkat çekici bir stand ve kaliteli ürünlerdir. Bu üç faktör bir araya geldiğinde alan ile en ilgisiz kişiyi ile etkileyecek bir konuma ulaşabilir. Ayrıca bu sayede diğer firmalar da göz önünde olduğundan nasıl bir hamle ile diğerlerinin önüne geçilebileceği yönünde daha sonradan toplantılar yapılabilir, bu konu yeni ve farklı bir fikrin kapısını açabilir. Fuarstand ekibimiz bu gibi durumlar için oldukça müsaittir. Yeniliğe açık olmak, geniş bir vizyona sahip olmak, ekibimiz için olmazsa olmaz kurallar arasında yer almaktadır. Buna ek olarak firmalar fuarlara katıldıklarında isimlerini duyurmaları da aynı oranda kolaylaşır. Dünya çapında organizasyonlara alışkın olan firmamız Fuarstand için bile bu durum kaçınılmazdır. Bu sayede firma yetkilileri yeni ürünlerin reklamını yapabilir, yeniliklere açık düşüncelerini basın yoluyla müşterilerine ya da muhtemel müşterilerine duyurabilir. Bu açıdan reklamın bu gibi firmalar için önemi tartışılmaz. Fuar çalışmaları genel olarak üç ya da dört günlük süreçler olsa da gözlem ve durum değerlendirmesi yapma, rakiplerin ürünlerine göz atma gibi durumlar için hayati önem taşıyabilir. Birkaç gün için bile olsa firmalar birbirleri ile daimi irtibat halinde olurlar ve birbirlerinden haberdar olarak şirketlerine dönerler. Bu da yeni toplantıların ve yeni ürünlerin ortaya çıkış sancısı gibidir.


Firmamız kaliteli, uygun fiyatlı, kolay kullanımlı ve dayanıklı ürünler konusunda kendinden hiçbir şekilde taviz vermemekte ve bunu da ürünleri ile müşterilerine ispat etmektedir. Yenilikçi, özverili ve kendine güvenen ekibimiz sayesinde daha nice yıllarda beraber işler yapmayı diliyoruz.