iç banner

FUAR TEŞHİS STANDLARI ÜRETİMİ

Fuar teşhir standı, çeşitli ürünleri tanıtmak amacıyla firmaların ürünlerini en iyi şekilde sergilemesi ve tanıtımını gerçekleştirebilmeleri amacıyla gerekli malzeme ve dekorasyonda serginin amacına uygun olarak üretilen pazarlama unsurudur.


Her firma ürünlerini daha geniş pazarda sunma, daha büyük açılımlarda bulunmayı ister. Bu nedenle de ürünlerini sergilemesi ve tanıtması gerekmektedir. Doğru tanıtım doğru büyüme ve daha çok kazanmayı beraberinde getirir. Bunun için standlarda belli aralıklarla belli yerlerde tanıtım gerçekleştirilir. Tanıtımın ürüne uygun gerçekleşmesi için kolları sıvayan firmalar da tanıtıma uygun malzeme ve yapıda stand üretmeye başlamıştır. Ürün yapısı ve malzemesine uygun stand nasıl oluşturulur?


Fuar standları şirketi olarak, isteklerinize ve hayallerinize uygun teşhir standını tasarlamak ve üretmek bizim en büyük hayalimizdir. Hayallerimizi birleştirmek için en yakın zamanda iletişime geçmenizi bekliyoruz. Uygun fiyat aralıkları ile müşterilerin ihtiyaçlarını sağlama ve onların memnuniyetini kazanma hedefinde ilerliyoruz. Bir firma için en güzel şey ürünlerinin beğenilmesi ve çok kişi tarafından tercih edilmesidir. Aynı zihniyetle ürünlerimizle birlikte ürünlerinizin tanıtımı için yola çıkıyor ve bu doğrultuda ilerliyoruz. Her isteğe uygun, gerekli her malzeme ile isteklerin üstünde sunum sağlayan teşhir stanları ile daha kolay ve daha keyifli tanıtım için ürünün doğasına uygun malzemeler özenle seçilir.


Üretimi

Teşhir Standı Üretiminde Kullanılan Malzemeler

Firmaların istekleri doğrultusunda sergilenecek olan ürünlerin de özelliklerine uygun olarak tasarlanan standlar yine uygun malzemeden üretilirler. Stand malzemesi olarak ahşap, karton, plastik, metal gibi malzemelerden üretilir.


Yapısına Uygun Stand

Fuar teşhir standları, firmanızın ürünlerini göz önünde bulundurarak ürünün yapısına uygun standı uygun malzemede üretir. Askı stand: Az sayıdaki malzemeler için üretilen stand metal ve tel gibi malzemelerden üretilir. Bu stand daha çok kırtasiye ve market gibi yerlerde sergilenmektedir.


Ayaklı stand: ürüne özel olarak tasarlanan ayaklı stand ayarlanabilen boyutları ile çeşitleri ürünleri birlikte sergileyebilirsiniz. Masa üstü stand: daha çok reyon ya da marketlerde kullanılan bu stand ile küçük boyuttaki ürünler sergilenmektedir. Karton, metal, plastik gibi malzemelerden üretilir.


Tattırma standı: marketlerde ya da gıda satışı yapılan herhangi bir yerde müşterilere yiyecekleri tattırmak amacı ile ahşap ya da plastik malzemelerden yapılan standlardır.


Fuar Teşhir standları ve üretimi seçeneklerinden işinize en çok yarayan ve ürün tanıtımını kolaylaştıran standlarından istediğinizi seçebilir ve dekoratif seçenekleri için firmamıza ulaşabilir ve fiyat konusunda da teklik alabilirsiniz.