iç banner

FUAR STAND MODELLERİ

Fuar stand modelleri, tanıtımı yapılacak olan ürünlere farklı seçenekler sunarak daha iyi bir görsellik kazanmasına olanak sağlamaktadır. Bu modellerin görüntü, kurulum ve kullanma şekilleri arasında bazı farklılıklar vardır.


Fuar standlarda kullanılan modeller; Ahşap fuar standı, Modüler fuar standı ve maxima fuar standı olarak üç kısımdan oluşur.


Ahşap Fuar Standı

Ahşap fuar standı da iki farklı seçeneği ile satışa sunulmuştur. Bunlar suntalam ve ham sunta ile boya kullanılarak yapılan standlardır. Firmanıza özel olarak üretilen özgün fuar standıdır.


Suntalam boya gerektirmeyen ve kurulumu hızlı olan stand şeklidir.


Sunta+ boya ile yapılan stand biraz daha fazla zaman alır. Ham suntanın üzerine alçı çekilerek kurumaya bırakılır. Genelde tek kurulumluk olan standı tekrar kullanmak için dikkatli ayırmak ve bunun için öncesinden standı üretecek firmaya bildirilmesi gerekir.


Modüler Fuar Standı

İstenen renk seçeneklerini sağlayan ve halı, parke, suntalam karolaj gibi zemin seçeneklerine sahip olan fuar standıdır. Tek katlı veya iki katlı seçenekleri mevcut olan modüler fuar standının montajı da pratiktir. Üstelik bu standın reklam alanları da oldukça fazladır. Ekonomik ve şık bir stand alanı oluşturmak isteyenler için güzel bir seçenek olacak fuar standıdır. Parçaların sökülüp takılabilmesi ile tekrar tekrar kullanılabilir. Alüminyum ve suntalam kullanılarak oluşturulur. Cam ve perde gibi özel kısımlardan da oluşturulabilen stand diğer stand seçeneklerine göre daha görsel güzellik sağlar ve maliyeti daha yüksektir.


Maxima Fuar Standı

Diğer stantlardan daha arklı ve daha geniş tasarıma sahip fuar stantlarıdır. Ayrıca ahşap standlara göre çok daha ekonomik olmasının yanında kendini çok çabuk fark ettirir. Alüminyum ve suntalamın yanı sıra oluşturulmasında pek çok malzeme kullanılabilmektedir. Parçaları sökülüp takılma özelliğine sahip olduğundan tekrar kullanılabilir.


Her şeyi ile en güzel standı üretmek ve bütçeye uygun stand tasarlamak amacıyla hizmet veren firmamıza ulaşarak fuar stand modelleri hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Ürün ya da firmaya uygun tasarımları müşterilerle tanıştırıyoruz. En güzel ürünlerinizi en güzel şekilde tanıtmanızı ve sunmanızı istiyor bunun için ürünlerinize sunum zenginliği katacak standları üretmeyi amaçlıyoruz. Uygun renk, model ve malzemesi ile siz değerli müşteriler için mükemmel bir kombinasyon oluşturuyoruz. İster kiralayarak ister satın alarak kullanacağınız standın kurulum ve toplanmasında yanınızdayız. Standın kurulum sırasında oluşan toz ve çöplerin size zarar vermesini de engelleyerek onların toplanmasını ve temiz bir ortamda çalışmanızı sağlıyoruz.